متن موردنظر شما کپی شد.
پرداخت آنلاین از طریق کارت عضو شتاب

شما میتوانید در هر ساعت شبانه روز نسبت به پرداخت صورت حساب های خود از طریق آنلاین و با استفاده از یکی از کارت های عضو شتاب اقدام نمایید. در حال حاضر پرداخت از طریق در گاه های پرداخت آنلاین ملت (شرکت به پرداخت ملت) و سامان (شرکت پرداخت الکترونیک سامان) که از معتبرترین و با سابقه ترین درگاه های آنلاین در سیستم بانکی کشور می باشد، مقدور می باشد. لازم به ذکر است تمامی دارندگان کارت های بانکی عضو شتاب امکان پرداخت از طریق درگاه های مذکور را دارند.

به منظور پرداخت آنلاین اطلاعات زیر الزامی می باشد:

  • همراه داشتن شماره ۱۶ رقمی کارت خود
  • رمز خرید اینترنتی کارت (رمز دوم کارت)
  • یا کد سه یا چهار رقمی کارت CVV2 در اکثر کارتها در پشت کارت به صورت چاپی و یا برجسته نوشته شده است
  • تاریخ انقضا کارت

در صورتی که پرداخت شما به صورت آنلاین انجام شود، سفارش شما در همان لحظه فعال خواهد شد و اطلاعات آن به صورت ایمیل برای شما ارسال خواهد گردید. در صورتی که در هنگام پرداخت آنلاین با هر مشکلی برخورد کردید، لطفا سریعا مراتب را با بخش مالی شرکت نت افراز در میان گذارید.

پرداخت ازطریق دستگاه خودپرداز (ATM) و واریز به حساب بانکی

در صورتی که کارت بانکی شما توسط سیستم پرداخت آنلاین شتاب شناخته نمی شود و یا مایل هستید که مبلغ سرویس را مستقیما از طریق واریز بانکی انجام دهید، میتوانید مبلغ سفارش را از طریق کلیه بانک ها و یا دستگاههای خودپرداز به حساب های زیر واریز نمایید. و کد رهگیری تراکنش انجام شده را از طریق پنل کاربری خود ثبت نمایید. مشخصات مورد نیاز جهت ثبت پرداخت از این طریق عبارت است از نام بانک مقصد که مبلغ به آن واریز شده و همچنین شماره فیش تراکنش انجام شده

نام بانک شماره شبا شماره حساب شماره کارت نام دارنده
بانک ملی بانک ملی
IR700170000000216914543006
0216914543006
6037991899649192
شرکت نت افراز ایرانیان