لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Netafraz
   
 

چگونه می‌توانم کلمه عبور کنترل پنل DirectAdmin خود را ریست کنم؟

برای تغییر رمز عبور کنترل پنل سرویس هاستینگ (DirectAdmin) خود می توانید از طریق پنل کاربری خود در نت افراز به آدرس

http://www.netafraz.com/members

اقدام نمایید. برای انجام اینکار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:


۱. وارد پنل کاربری خود در نت افراز شده و در منوی اصلی (ستون سمت راست پنل کاربری) بر روی «سرویس های من» کلیک کنید.

۲. در صفحه ظاهر شده و در آخرین ستون جدول لیست سرویس های هاستینگ خود در نت افراز، بر روی فلش سبز رنگ در مقابل سرویس مورد نظر کلیک کنید تا صفحه مشخصات آن سرویس هاستینگ نمایش داده شود.

۳.
در قسمت «مشخصات ورودی» در صفحه «مشخصات سرویس» می توانید رمز عبور جدید خود برای دایرکت ادمین را دوبار در فیلدهای «کلمه عبور جدید را وارد کنید» و «تایید کلمه عبور» وارد نموده و بر روی دکمه «بروز رسانی» کلید کنید.


در هنگام تغییر رمز عبور دایرکت ادمین در این بخش می بایست موارد زیر را در نظر داشته باشید.


۱. رمز عبور انتخابی می بایست حداقل شامل 6 کاراکتر و ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به همراه اعداد باشد (از هر نوع کاراکتر حداقل یکبار در رمز عبور انتخابی استفاده شده باشد) در غیر اینصورت سیستم از تغییر رمز عبور خودداری خواهد کرد.

۲. در صورتیکه رمز عبور دایرکت ادمین با موفقیت تغییر کند، رمز عبور جدید به همراه نام کاربری دایرکت ادمین در سطر «نام کاربر/کلمه عبور» به فرم username / password نمایش داده خواهد شد.

 


پیشنهاد می‌کنیم برای از افزایش امنیت اکانت خود از رمز عبوری استفاده کنید که حداقل 8 کاراکتر طول داشته و ترکیبی تصادفی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی، اعداد و علامتهای -+!@#$%^&*() باشد.


در صوریتکه رمز عبور پنل کاربری خود در نت افراز را فراموش نموده اید، می توانید از طریق آدرس زیر درخواست ریست کردن رمز عبور پنل کاربری خود را ثبت کنید.https://www.netafraz.com/members/pwreset.phpآیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به علاقه ها افزودن به علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله


 
     
 

منوی اصلی

 
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید